• دسته‌بندی نشده
  • 0

آیا این زوج‌های مشهور مناسب هم بوده اند؟

برترین ها: در این مطلب تعدادی از زوج های هالیوودی را به شما معرفی می کنیم که شاید از دور به نظر برسد به هم نمی آیند، اما از بودن در کنار هم لذت بردند.
 آمبر تامبلين و ديويد كراس اختلاف سني زيادي دارند! عليرغم 19 ساله بودن امبر تامبلين در فيلم “خواهري شلوارهاي مسافر”، در سال 2012 در حالي با كمديني به نام ديويد كراس ازدواج كرد كه لباس قديمي زرد با گل هاي بهاري پوشيده بود. او به ما در مجله آس ویکلی در سال 2012 گفت: «هيچ چيز قديمي و سنتي در مورد من وجود ندارد.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
ليدي گاگا و تيلور كيني 
هيولاي مادر، يعني ليدي گاگا كه طرفدارانش او را به اين اسم ناميده اند همسرش را پيدا كرد! ليدي گاگا به خاطر آرايش عجيبش و حركات ديوانه وار و شيفته كننده اي كه در استيج از خود نشان مي دهد معروف شده است. اما او نامزدی معمولي از سریال “آتش سوزي شيكاگو” پيدا كرد كه نامش تيلور كيني بود. عليرغم اين كه او زني قدرتمند بود، گاگا گفت كه در رابطه با نامزدش سر به زير و فروتن و آرام است.  او در مارس 2014 به برنامهThe Morning Mash Up  گفت: «نامزدم بسيار مسوليت پذير است. منظورم اين است زماني كه من خانه ام، من را دوست دارد، كفش هايم را در مي آورد، براي او شام درست مي كنم و او هم شغلي دارد و واقعا پر مشغله است.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟
 
كامرون دياز و بنجي مَدن
براي ما ثابت شده كه اين بازيگر و ستاره راك گود شارلوت در ماه مه 2014 آشنا شدند و هر دو چند هفته بعد در حالي كه دستان هم را در نیویورک سیتی گرفته بودند آن محل را ترك كردند. نقطه اشتراك اين زوج چيست؟ نيكول ريچي. منبعي به ما گفت: «او از از داشتن همسرش خوشحال است. هر دو مستقيما مشغول كار هستند.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
چلسي هنلدر و كورتيس جيمز جكسون سوم با نام هنري فيفتي سنت (50 سنت)
تهيه كننده و هنرپيشه معروف به نام اپرا وينفري، در مورد رپر خود گفت، او بسيار مهربان است و قلب رئوفي دارد و نيازي به آرام كردن او نمي باشد. اين رابطه، يكي از جدي ترين روابط نبود. او به نمايش من در سال 2010 آمد و براي من گل فرستاد. و من از او خوشم آمد. اما من قصد ندارم با كسي قرار بگذارم كه نام او عدد است (نام او 50 سنت است).
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
تام كروز و شر
شر در اولين آلبوم دهه 80 خود كه توسط خواننده بزرگ زن به عنوان يكي از پنج موردي كه عاشق او است گفته است: «او براي مدتی بسيار جذاب و قوي بود. فردي كه من شناختم بسيار عالي و دوست داشتني بود.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
جاستين تيمبرليك و فرگي
قبل از اينكه تيمبرليك با جسيكا بيل ازدواج كند و فرگي از جاش دوهامل صاحب فرزند پسري شود، این هنرمندها با هم دوست بودند، در حالي كه گروه دخترانه فرگي براي فيلم “ارکیده وحشی” در توري با گروه پسرانه ‘N Sync بودند. فرگي به روزنامه استراليائي کوریه میل گفت: «جاستين 16 ساله بود و من 23 ساله. اين موضوع مربوط به قبل از تیره شدن رابطه او با بريتني اسپيرز بود.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
بروك شيلدز و مايكل جكسون
در سال 1984، اين بازيگر آخرين خواننده تاريخ تا آن زمان بود كه جايزه گرمي را برده بود. او در مورد رابطه عاشقانه شان در زندگينامه اش در سال 1988 نوشت كه شيلدز ادعا كرده كه آنها فقط دوست بودند. شيلدز به AP گفت: «ما با هم بزرگ شديم. او به من اعتماد داشت.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
مري كيت اولسن و اليور ساركوزي
در حاليكه بازيگر قبلي فيلم “خانه كامل”، يعني مري كيت السون، 17 سال از او بزرگتر است، او در فوريه 2014 به پاسخ رابطه ميليونري به نام ساركوزي بله گفت. يك منبع داخلي در آن زمان به ما گفت: «او يك سال قبل تلاش كرد تا با او رابطه برقرار كند، اما مري آماده ازدواج نبود. او نيازي براي رفتن به يك كافي شاپ گران و خوردن شام يا نوشيدني گران قيمت نداشت. او مي خواست مطمئن شود كه اليور براي او مناسب است.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
لیان رايمز و تايگر وودز
وودز، در حال حاضر با اسكي بازي به نام ليندي وون رابطه دارد، منبعي به ما در مورد شخص گلف باز و رايمز گفته است: «آنها عاشق هم شدند و اين رابطه برايشان همه چيز بود، اكنون با ادي سيبري ازدواج كرده است. تايگر واقعا عاشق او بود. او ظاهر بلوند او را خيلي دوست داشت. گفته شده كه پدر رايمز مخالف رابطه آنها بود زيرا وودز هفت سال از او بزرگتر بود.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
هيو هفنر و كريستال هريس
بنيان گذار مجله معروف بزرگسالان آمريكايي به نام هفنر و دوست دختر 60 سال جوان تر از او، بعد از دو سال رابطه و نامزدي به هم خورده، اين رابطه را در يك مراسم عروسي رسمي بزرگ نيويورك در عمارت بزرگ پلي بوي در سال 2012 رسمي كردند. هريس به ما گفت: «زمانيكه عروسي باز به هم خورد، من مسبب آن بودم. من نياز به تحقيق بيشتر و مدتي دور شدن از اينجا داشتم (از هف و عمارت). زماني كه از او دور بودم باعث شد كه بفهمم مي خواهم با او در اين عمارت باشم.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
برندي گلانويل و جرارد باتلر
يك بعد از ظهر خوب و سرگرم كننده بود. باتلر به هوارد استرن، ستاره در حال كار روي برنامه خانه واقعي بورلي هيلز گفت، او اسم اين بازيگر پذيرفته شده را فراموش كرده است. «او بسيار خشن و وحشي است.» آيا گلانويل ، عاشق باتلر بود؟ او به باتلر نمره 11 از ده نمره داد..
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
اليويا وايلد و جيسون سوديكيس
«فكر مي كنم او به من علاقه مند نخواهد شد، من مخالف نيستم،» وايلد به ماري كلیر در مورد نامزد جديدش گفت، كه شروع به دوستی بعد از ملاقات در فينال SNL 2011 كرده است. «او خيلي فرد سردي بود ولي بسيار بامزه – من خيلي طرفدار او بودم و هميشه به سخنان و زيركي اش علاقه مند بودم. فكر مي كنم … او يك بازيگر با استعداد با مغزي درخشان است، من آنقدر زيبا نيستم.» اين زوج در آوريل 2014 صاحب پسري شدند.
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
آنالين مك كورد و دامينيك پرسل
اين بازيگر خانم در مورد رابطه طولاني مدت اش با همسرش پرسل به ما گفت: «چيزي كه من در مورد مردان مسن دوست دارم اين است كه آنها مي خواهند تا براي شما انعطاف پذير و متنوع باشند. هر وقت كه من سر در گم و ديوانه مي شوم و جمله اي همانند اين جمله مي گويم كه “اه، اين مشكل هيچ وقت حل نمي شود و درست نمي شود” او در کنار من حاضر است تا هر کاری برایم انجام دهد. من نياز به فردي دارم كه اعتماد به نفس دارد و به خودش مطمئن است زيرا ما هميشه از هم دور هستيم.»
  به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟ 
چد كروگر و آوریل لاوين
كروگر بسيار مطمئن بود كه اين خواننده “پيشرفته”، يعني آوریل تنها فردي است كه به او الماس 14 قيراتي پيشنهاد داد – بدون اين كه او را به خانواده اش معرفي كند. «مادر من يكي از بزرگترين طرفداران آوريل است، پس زماني كه من صداي او را روي بلندگوي تلفن مي گذاشتم و اخبار را به او مي دادم، اين كار خيلي خنده دار بود و او خجالت مي كشيد.» اين زوج در ژوئيه 2013، در تعطيلات آخر هفته كه مهماني در جنوب فرانسه داشتند با هم ازدواج كردند. متاسفانه، مجله آس ویکلی اين خبر بد را داد كه اين زوج يك سال بعد، از هم جدا شدند و در تيتر خبرها قرار گرفتند.

به نظرتان این زوج هاي مشهور مناسب هم بوده اند؟

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *