• دسته‌بندی نشده
  • 0

مردم خواهان آهنگ شتاب تغییر و توسعه هستند

به گزارش موزیک عشق باران به نقل از خبرنگار مهر، هادی رحمتی، پیش از ظهر چهارشنبه درمراسم معارفه شهردار ورامین، طی سخنانی اظهار داشت: جامعه رفتاری در چندین ماه اخیر نشان داده است، که مردم کشورما دو اصل استقرار و تغییر را به خوبی پذیرفته اند، در انتخابات ریاست جمهوری که پشت سر گذاشتیم در حوزه خدمت اصل استقرار دولت را پذیرفتند و تشخیص دادند که دولت یازدهم ادامه کار خودرا در دولت دوازدهم به انجام برساند و عنصر تغییر در انتخابات شوراهای شهر و روستا خواستار شدند.

رحمتی افزود: در استان تهران ۸۷ درصد شوراهای اسلامی شهر ما دوره چهارم نسبت به دوره پنجم تغییر پیدا کرده است و این اصل تغییر به این معنا نیست که مردم خدمات دوره چهارم را نادیده گرفته اند، بلکه علت این است که مردم آهنگ شتاب تغییر و توسعه را بیشتر می طلبند.

وی با بیان اینکه شهرداری در زمینه ساخت و ساز های شهری باید اهتمام ویژه را داشته باشد گفت: جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز و همچنین شهر فروشی یک راه اصلی و اساسی برای اداره شهر محسوب می شود و لذا نظارت دقیق بر ساخت و سازها امری جدی در این زمینه است.

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران در ادامه گفت: مبلمان شهری و رسیدگی به زیبایی شهر نیز امری جدی است که باید شهرداری به آن توجه لازم داشته باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *