• دسته‌بندی نشده
  • 0

پاسخ تهیه‌کننده «قاتل اهلی» به «ده و ده دقیقه»/ جبران می‌شود

منصور لشکری قوچانی تهیه کننده فیلم «قاتل اهلی» به کارگردانی مسعود کیمیایی در پاسخ به انتقاد گروه موسیقی «ده و ده دقیقه» مبنی بر حذف نام آنها از تیتراژ فیلم به خبرنگار مهر گفت: بخشی از افرادی که در این فیلم حضور داشتند از سوی آموزشگاه «آزاد فیلم» به ما معرفی شدند که اعضای گروه موسیقی «ده و ده دقیقه» نیز از این طریق سر صحنه آمدند.

وی افزود: من گلایه آنها را شنیدم و بسیار متاسفم که زحمت یک روزه آنها که سر صحنه حاضر شدند از فیلم حذف شده و در هیچ سکانسی حضور ندارند، همچنین اسم آنها در تیتراژ نیامده است ولی این موضوع به تهیه کننده ربطی ندارد و مسئولیت تیتراژ و عوامل غیرمستقیم با مدیرتولید است.

تهیه‌کننده «قاتل اهلی» با عذرخواهی از اعضای گروه «ده و ده دقیقه» بیان کرد: من بعد از خواندن صحبت های آنها موضوع را از مدیر تولید پیگیر شدم که او گفت طرف حساب این گروه آقای بهزاد عبدی است.

لشکری قوچانی در پایان تاکید کرد: با این حال من به دوستانی که مسئولیت ساخت آنونس ها را برعهده دارند، سپردم تا به زودی آنونسی بسازند که در آن از تصاویر گروه «ده و ده دقیقه» استفاده شود و همچنین قول می دهم در نسخه شبکه نمایش خانگی نام این گروه در تیتراژ اضافه شود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *