• دسته‌بندی نشده
  • 0

دشمن از علاقه و عشق مردم به عتبات و عالیات هراس دارند

به گزارش موزیک عشق باران به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل، اسفندیار هوشیار، مسئول ستاد عتبات و عالیات استان اردبیل امروز، 24 دی ماه در جلسه زمستانی ستاد عتبات و عالیات در شهرستان خلخال که در دفتر امام جمعه شهرستان خلخال برگزار شد، گفت: مردم متدین شهرستان خلخال در کمک به بازسازی عتبات و عالیات در استان اردبیل در جایگاه اول قرار دارند.
هوشیار با اشاره به فتنه های اخیر دشمنان در توهین به مقدسات، اماکن مذهبی و مساجد گفت: دشمن از علاقه و عشق مردم به عتبات و عالیات هراس دارند و عشق ائمه اطهار دائم در دل مسلمانان و عاشقان اهل بیت موج می زند.
هوشیار، دفاع مقدس را در امتداد مسیر عاشورا عنوان کرد و گفت: فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز در ادامه و تداوم هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حریم ولایت بوده و این ستاد در استان اردبیل و شهرستان های تابعه در مسیر ابلاغی از سوی ستاد بازسازی عتبات و عالیات کشور در حرکت است.
هوشیار از عنایت امام جمعه خلخال و اعضای ستاد عتبات و عالیات شهرستان خلخال در کمک به جمع آوری کمک های مردمی جهت بازسازی عتبات و عالیات قدردانی کرد.
وی سهم ابلاغی شهرستان خلخال در سال 1396 را 50 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: هزینه 20 سند افتخاری عتبات عالیات نیز از سوی فرمانداری شهرستان خلخال تامین شده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *