موزیک پلیر نوستالژیک Winamp را به مرورگر خود بیاورید!

آی تی رسان: Winamp نرم افزاری نام آشنا، محبوب و البته نوستالژیک در زمینه‌ی پخش فایل‌های صوتی و آهنگ‌ها بود که بی شک برای یک بار هم شده نام آن را شنیده اید و یادآور روز‌های آغازین عصر دیجیتال می‌باشد. این نرم افزار پخش موسیقی در نوع خود و در زمان خود جزء بهترین پخش کننده فایل‌های صوتی بشمار می‌رفت.

برای ما زمانی عجیب بود که بتوانیم همه آلبوم‌های یک عمر زندگی هنری یک خواننده را در یک دیسک جا بدهیم و یا در چند ساعت دانلود کنیم، چون پیش از آن مجبور بودیم، آلبوم‌ها را در نوار‌های کاست، برای خودمان تهیه کنیم. این موزیک پلیر تا چندین سال به روزرسانی شد و در نهایت شرکت سازنده در سال ۲۰۱۲ به عمر این موزیک پلیر پایان داد.

به تازگی یک نسخه تحت وب از این موزیک پلیر خاطره انگیز راه اندازی شده که در مرورگر‌های مدرن در دسترس است. کاربران می‌توانند با کشیدن پوسته‌های مختلف این پلیر به پنجره مرورگر، پوسته آن‌ها را تغییر دهند و حتی موزیک‌های مورد علاقه خود را به همین شیوه در آن پخش کنند. متاسفانه، قابلیت اضافه کردن افزونه‌ها در این نسخه تحت وب به خوبی کار نمی‌کند که می‌توان آن را نادیده گرفت.

Winamp در گذشته یکی از برنامه‌های محبوب ما بود، همانگونه که زمانی موزیک پلیر ویندوز، یاهو مسنجر و اینترنت اکسپلورر بودند.
توصیه می‌کنیم با بارگزاری آهنگ‌های قدیمی در این موزیک پلیر تحت وب، نوستالژی دهه ۷۰ را زنده کنید و خاطرات و تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک گذارید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *